2014 - decemberi programok

Állapot: 
Lezárt
  • 1. Szív-érrendszeri betegek klubja     

            Dr. Monostory Enikő belgyógyász, kardiológus szakorvos vezetésével

                            Klubfoglalkozás időpontjai: december 9.            kedd:14.00 – 16.00

                                                                        december 16.           kedd:14.00 – 16.00

                            Helyszín: Bicske, EFI, Kossuth utca 15.

 

  • 2.  Cukorbetegek klubja   

           Dr. Kovalik Rita diabetológus szakorvos vezetésével

                           Klubfoglalkozás időpontjai:  december 9.         péntek: 17.00 – 19.00

                                                                        december 16.        csütörtök: 17.00 – 19.00

                           Helyszín: Bicske, EFI, Kossuth utca 15.

 

  • 3. Gégeműtöttek és légzőszervi betegek klubja

           Dr.Tilinger Edit tüdőgyógyász szakorvos vezetésével

                          Klubfoglalkozás időpontjai:   december 8.           hétfő  7.55

                          Helyszín: Bicske, Vajda Gimnázium

                                                                        december 15.          hétfő  9.00 - 10.00

                          Helyszín: Bicske, EFI, Kossuth utca 15.

 

  • 4. Dietetikai tanácsadás  

           Kéri Zsuzsanna Mária Dietetikus vezetésével

                          Tanácsadás időpontjai :       december 9.          kedd: 17.00 – 19.00

                                                                       december 16.        kedd: 17.00 – 19.00

                          Helyszín: Bicske, EFI, Kossuth utca 15.

    

  • 5. Testmozgás tanácsadás :

           Némethné  Mikó Éva gyógytornász    

                         Klubfoglalkozás időpontjai:                minden kedden: 15.00-16.00                               

                         Helyszín: Bicske, Egészségügyi Központ

          Nagy Arleta  gyógytornász 

                         Klubfoglalkozás időpontjai:                minden kedden: 15.00-16.00

                         Helyszín:  Bicske, Egészségügyi Központ

 

  • 6. Uszoda program

            Czinkóczkiné Galambos Gyöngyi és Tarnócziné Horváth Gabriella vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai :     február 6.      szombat 14.00 órától

                                                                          február 13.     szombat 14.00 órától

                                                                          február 20.     szombat 14.00 órától

                         Helyszín: Bicske, Tanuszoda

 

  • 7 Rendszeres , életvitelszerűen megjelenő  testmozgást ösztönző progamok

            Bicske –/Pilates / :  Berecz Botondné konduktorpedagógus és sportoktató vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 16.30-17.30                               

                         Helyszín: Bicske, Vajda Gimnázium

            Bicske - / Aerobic / : Berecz Botondné vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden csütörtök: 16.30-17.30                               

                         Helyszín: Bicske, Vajda Gimnázium

            Alcsútdoboz - /Pilates/: Berecz Botondné vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden csütörtök: 18.00-19.00                               

                         Helyszín: Alcsútdoboz, Sportcsarnok

            Gánt  - /Aerobic/ : Király Ágnes fitness- és bodyArt edző vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 19.00-20.00                               

                         Helyszín: Gánt, Kultúrterem  

            Csákvár - / Funkcionális tréning/ : Czinkóczkiné Galambos Gyöngyi gyógytornász vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden hétfő: 19.00-20:00                               

                         Helyszín: Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont

            Mány - / Kondicionáló torna / : Némethné Mikó Éva      gyógytornász vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 18.00-19.00                               

                         Helyszín: Mány, Ált. Iskola tornaterme

            Vértesboglár- / Kondicionáló torna /: Czinkóczkiné G. Gyöngyi vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 17.00-18.00                               

                         Helyszín: Vértesboglár, Művelődési Ház

            Bodmér - / Kondicionáló torna /: Czinkóczkiné G. Gyöngyi vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 18.20-19.20                               

                         Helyszín: Bodmér, Faluház

            Szár - /Gerinctorna/: Dr.Ricsóy Gabriella   mozgásszervi rehabilitációs szakorvos, gyógytornász vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden hétfőn: 18.00-19.00                               

                         Helyszín: Szár, Új Óvoda tornaterme

            Újbarok - /Gerinctorna/ : Dr. Ricsóy Gabriella vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden szerdán: 18.00-19.00                               

                         Helyszín: Újbarok, Művelődési ház

            Óbarok - /Alakformáló torna/ : Kaliczáné Szalai Katalin testnevelő, gyógytestnevelő vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 17.30-18.30                               

                         Helyszín: Óbarok, Polgármesteri Hivatal

            Vál - / Pilates / : Berecz Botondné vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden hétfőn: 17.30-18.30                               

                         Helyszín: Vál, Általános Iskola tornaterme

            Felcsút - / Pilates / : Berecz Botondné vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 18.00-19.00                               

                         Helyszín: Felcsút, Faluház

            Vértesacsa- /Gyógytorna / : Kovács Gabriella gyógytornász vezetésével      

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden szerdán: 18.00-19.00                               

                         Helyszín: Vértesacsa, Művelődési Ház

 

  • 8. F ő z ő klub:  Báder Katival:

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              december 4.: 17.00-20.00                               

                         Helyszín: Bicske, Szent István út 115.

 

  • 9. Krízis feldolgozására önsegítő csoport:

           Artainé Deák Anikó klinikai szakpszichológus vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 15.00-16.00                               

                         Helyszín: Bicske, EFI, Kossuth utca 15.

 

  • 10. „ Szülői szerepek „ csoport foglalkozás:

           Madariné Molnár Tünde pszichológus vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden kedden: 15.00-16.00                               

                         Helyszín: Csákvár, Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat irodája

  • 11. Gyermekváró szülőklub:

           Madariné Molnár Tünde pszichológus vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              minden szerdán: 15.00-16.00                               

                         Helyszín: Csákvár, Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat irodája

  • 12. Sérült gyermekeke nevelők csoportfoglalkozása:

           Szabó Ágnes vezetésével

                         Klubfoglalkozás időpontjai:              december 8. 16.00                               

                         Helyszín: Bicske, Kapcsolat Központ

 

 

                         

További információkért keresse az EFI Irodát a fent megadott telefonszámokon!